پخش سریال‌های «گیلدخت» و «میوه ممنوعه» با دوبله عربیکانال آی فیلم عربی سه سریال جدید در ژانرهای کمدی، درام خانوادگی و درام تاریخی را به مناسبت ماه مبارک رمضان از ۲۱ بهمن روی آنتن خود می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه به نقل از روابط عمومی صداوسیما، سریال کمدی «دنگ و فنگ روزگار» به کارگردانی جواد مزد آبادی با نام عربی “السمکری” که دوبله آن در کشور سوریه انجام شده است، در ایام ماه مبارک رمضان در کنداکتور پخش شبکه آی فیلم عربی قرار می‌گیرد.

گویندگی شخصیت‌های این سریال را هنرمندانی چون یاسر معلوف، محمد خاوندی، ریم عبد العزیز، لمی ابراهیم، براء الزعیم، لارا سعاده، می سکر، علی القاسم، لمی سالم، جهاد بوشناق، هزار سلیمان، لیلی بقدونس، اسامة تیناوی، مظهر الحکیم، رغداء سلمان، ربی المأمون، فهد السکری، نضیر لکود و نجاح مختار برعهده داشتند.

داستان این سریال به ارتباط دو دوست بر می‌گردد که در شراکت با یکدیگر دچار مشکلاتی می‌شوند و ناچار می‌شوند سال‌ها این مشکل را پنهان کنند و همین پنهان‌کاری موقعیت های طنزی را ایجاد می‌کند. 

زنده یاد سیروس گرجستانی، محمد نادری، محمد فیلی، شمسی فضل اللهی، رضا نیکخواه، سینا رازانی و … از بازیگران این سریال پر بازیگر هستند.

پخش این سریال هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از این کانال خواهد بود.

سریال «بیگانه‌ای با من است» در ژانر درام خانوادگی از دیگر سریال های رمضانی کانال آی فیلم عربی است.

این سریال نیز در سوریه دوبله شده است و گویندگی شخصیت‌های آن را هنرمندانی چون فراس الحلبی، رآفت بزو، هزار سلیمان، احمد عید، نادر لکود، سامی نوفل، اسامه جنید و کوزت حداد برعهده داشتند.

داستان سریال ۳۰ قسمتی «بیگانه ای با من است» به کارگردانی احمد امینی و نویسندگی فروغ فروهیده در سال های ۷۰-۶۹ می‌گذرد و درباره جابجایی یک زن خدمتکار با عروس یک خانواده است که یک درام خانوادگی را تشکیل می‌دهد.

شبنم قلی خانی، پژمان بازغی، پوراندخت مهیمن، مهران رجبی، میلاد میرزایی، پرویز پورحسینی، نگار عابدی، ایوب آقاخانی، سوگل‌طهماسبی، دنیا مدنی، شیوا ابراهیمی، نسرین بابایی، لیلی فرهادپور، فرهاد شهریزی، فریبا ترکاشوند، مهرداد ضیایی، امیریل ارجمند و مهدی فقیه از بازیگران این سریال هستند.

مجموعه تلویزیونی «بیگانه‌ای با من است» با نام «غریبه معی» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن کانال آی فیلم عربی خواهد شد.

سریال تلویزیونی «گیل‌دخت» محصول گروه فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی رسانه ملی نیز برای پخش در ماه رمضان از این کانال آماده شده است.

دوبله این مجموعه به سرپرستی سمیر قصیباتی و با حضور گویندگانی از جمله باسل الرفاعی، نسرین الحکیم، اسامه جنید، اسامه تیناوی و مامون الرفاعی هم در کشور سوریه انجام شده است.

“گیل‌دخت” درامی تاریخی و عاشقانه در ۶۰ قسمت است که طراح داستان و نگارش فیلمنامه، مجید آسودگان بوده و تهیه‌کنندگی آن را محمدرضا شفیعی برعهده داشته است.

از جمله بازیگران “گیل‌دخت” می‌توان به محمود پاک‌نیت، پریوش نظریه، فریبا متخصص، میترا رفیع، رامتین خداپناهی، سعید چنگیزیان، شقایق فراهانی، ثریا قاسمی، سعید راد، حبیب دهقان نسب، فخرالدین صدیق شریف، میترا رفیع، یاسمن معاوی، محمد فیلی، رضا اکبرپور و امین میری اشاره کرد.

 شبکه آی فیلم هر شب دو قسمت از این سریال با نام عربی «جلنار» در ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن خود می‌برد.

سریال «میوه ممنوعه» نیز بنا به درخواست مخاطبان در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است و هر شب ساعت ۱۸:۳۰ بازپخش خواهد شد.

سریال “میوه ممنوعه” به کارگردانی حسن فتحی، سریال دیگری است که به درخواست مخاطبان در جدول پخش شبکه آی فیلم قرار گرفته است.

علی نصیریان، هانیه توسلی، گوهر خیراندیش، امیر جعفری، طناز طباطبایی، هرمز هدایت، عمار تفتی، کیانوش گرامی، نیما رئیسی، کاظم بلوچی، صدیقه کیانفر و محمدرضا رهبری در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند.

انتهای پیام


منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا