به مردم یادآوری می‌کنیم هر انگشت اثری متفاوت داردتهیه‌کننده ویژه‌برنامه انتخاباتی «اثر انگشت» درباره این ویژه‌برنامه در روز انتخابات توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه روابط عمومی رادیو صبا، این شبکه رادیویی روز جمعه (۱۱ اسفند ماه) همزمان با برگزاری دوازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی ویژه برنامه «اثر انگشت» را برای مخاطبان پخش می‌کند.

محمدحسین خسروجردی توضیح داد، «اثر انگشت» ویژه برنامه انتخاباتی است که به مردم عزیز کشورمان یادآوری می‌کند هر انگشت اثری متفاوت دارد و لازمه جامعه پایدار ثبت همه اثر انگشت‌ها در کنار هم است و انتخابات فرصتی برای ثبت این اثر است.

خسروجردی بیان کرد، «گزارش‌های مردمی، پخش تلفن‌های مردمی، اجرای مشترک با صدای مراکز استان‌ها و پخش آیتم‌های متنوع انتخاباتی» از مهم‌ترین بخش‌های این برنامه است.

تهیه‌کننده «اثر انگشت» یادآور شد، رادیو صبا قرار است در روز انتخابات گزارشی از حضور مردم سراسر کشور پای صندوق‌های رای تقدیم مخاطبان کند و با ۳۱ استان کشور اجرای مشترک داشته باشد و در این ارتباط استودیویی با صدای مراکز مختلف استانی حال و هوای روز انتخابات به اطلاع هموطنان برساند. در ویژه‌برنامه انتخاباتی «اثر انگشت» هم با تعدادی از این مراکز اجرای مشترک داریم و و با ارتباط با گزارشگران صدای مراکز مختلف رادیویی گزارشی از حضور هم‌وطنان پای صندوق‌های رأی تقدیم مخاطبان می‌کنیم.

خسروجری در ادامه گفت: این برنامه در آیتم‌های مختلف «صدر مجلس، ما اولیا و صندوق خاطرات» مخاطبان را دعوت به شرکت در انتخابات می‌کند و خاطرات انتخاباتی را مرور می‌کند.

ویژه‌برنامه «اثر انگشت» جمعه یازدهم اسفند از ساعت۱۲:۳۰ به تهیه‌کنندگی محمد حسین خسروجردی و با اجرای پیمان قریب پناه و زهرا مدبر پخش می شود.

انتهای پیام


منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا