«همشهری» برای جشنواره فیلم فجر ویژه‌نامه داردمدیرمسوول روزنامه «همشهری» از انتشار ویژه‌نامه این روزنامه برای جشنواره فیلم فجر خبر داد.

مهران کرمی در گفت‌وگویی با ایسنا درباره ویژه‌نامه این روزنامه در ایام جشنواره فیلم فجر، گفت: ویژه‌نامه «همشهری» برای جشنواره فیلم فجر چهار صفحه از روزنامه را به خود اختصاص داده است.

این ویژه‌نامه که از روز گذشته منتشر شده است، به مدت ۱۰ روز، تا اختتامیه جشنواره فیلم فجر ادامه خواهد داشت.

کرمی درباره‌ی انتشار ویژه‌نامه برای جشنواره‌های موسیقی و تئاتر فجر هم گفت: فعلا برنامه خاصی برای موسیقی و تئاتر نداریم که بخواهیم صفحه اضافه کنیم اما اگر قرار باشد چیزی بنویسیم در خلال همان صفحات روزنامه می‌نویسیم.

مدیر مسوول «همشهری» با اشاره به این نکته که این روزنامه برای تهیه ویژه‌نامه خود کمک مالی از جایی دریافت نکرده است، گفت: تعاملات ما با مسوولان جشنواره فقط برای هماهنگی‌ها و جانمایی بوده است.

کرمی رویکرد ویژه‌نامه نسبت به جشنواره را معرفی آثار همراه با نقد عنوان کرد و افزود: ما آثار را معرفی می‌کنیم اما قاعدتا شخصی که فیلم را می‌بیند اگر نقدی هم داشته باشد می‌نویسد.

به گفته مهران کرمی مقدمات تهیه ویژه‌نامه روزنامه «همشهری» برای جشنواره فیلم فجر یک ماه به طول انجامیده اما کارهای اصلی عملا از یک هفته پیش آغاز شده است.

انتهای پیام

http://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *