شهاب مظفری هم کنسرت آنلاین برگزار می‌کند

[ad_1]

شهاب مظفری از قصد خود برای برگزاری کنسرت آنلاین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه، شهاب مظفری که تیتراژ  سریال «ستایش» را هم خوانده است، در نخستین قسمت از برنامه سال تحویل ۹۹ «فرمول یک» به میزبانی علی ضیاء با بیان این‌که سال‌ها موسیقی کار کرده اما صدایش شنیده نمی‌شده است، گفت: ورزش حرفه‌ای هم انجام می‌دادم اما آن را کم کردم، چون با خوانندگی‌ نمی‌شد آن را ادامه داد.

او در ادامه درباره ماجرای دفاعش از خوانندگی بازیگرها و حسود خواندن کسانی که با این موضوع مخالف هستند، اظهار کرد: چه اشکالی دارد؟ هر کسی هر استعدادی دارد می‌تواند آن را دنبال کند و اگر جواب ندهد مردم دنبالش نمی‌کنند. از گلزار و همه دفاع می‌کنم.

این خواننده درباره دلیل علاقه‌مند شدن مردم به صدای خش‌دار اظهار کرد: از مردم بپرسید چرا صدای خش‌دار دوست دارند؟ کشوری هستیم که سلایق‌مان یک‌دفعه با هم عوض می‌شود و هیچ جای دنیا این‌گونه نیست.

مظفری در پاسخ به این سوال که چه کسی را پدیده موسیقی سال ۹۸ می‌داند، گفت: امسال کسی را نداشتیم جز مهراد جم.

او داغ‌ترین آهنگ خودش را در سال ۹۸ تیتراژ «ستایش» عنوان کرد و درباره داغ‌ترین آهنگ سال ۹۸ هم گفت: از بین آهنگ‌های تولیدشده چیزی به ذهنم نمی‌رسد.

این خواننده درباره جریان کنسرت گذاشتن خواننده‌ها در لایو اینستاگرام گفت: هنوز این کار را نکرده‌ام، اما انجام می‌دهم.

او همچنین کنسرت‌بازترین خواننده‌های ایران را آرش و مسیح دانست و سه خواننده دوست‌داشتنی‌اش را اینطور معرفی کرد: آرش و مسیح، علی یاسینی و بهنام بانی. من خیلی با کسی در ارتباط نیستم.

مظفری در پایان با بیان این‌که دوست ندارد جای هیچ خواننده‌ای باشد، درباره آهنگی که دوست داشته او آن را می‌خوانده، گفت: دوست داشتم آهنگ «شهر حسود» علی زندوکیلی را من بخوانم.

مهرزاد امیرخانی نیز که در این برنامه حضور داشت از تلاش برای انتشار اولین آلبوم شهاب مظفری پس از ماه رمضان خبر داد.

انتهای پیام

[ad_2]
منبع:خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *