آخرین اقدامات شبکه‌های استانی برای مقابله با کرونا

[ad_1]

معاون اموراستان‌های صداوسیما در ارتباط زنده تصویری با مدیران کل مراکز، در جریان آخرین اقدامات شبکه‌های استانی در مقابله با ویروس کرونا قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌ها، علی دارابی در این ارتباط زنده تصویری ضمن اطلاع از اقدامات شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مراکز صداوسیما در مقابله با ویروس کرونا دستورات لازم برای هماهنگی‌های بیش تر در این خصوص را صادر کرد.

معاون امور استان‌ها با اشاره بر ضرورت رعایت نکات بهداشتی و محافظتی در انجام ماموریت‌های رسانه‌ای تاکید کرد: همه اقدامات و پیش بینی‌های لازم برای همکاری نزدیک با ستادهای مقابله با ویروس کرونا درسراسر کشور به منظور جلوگیری از شیوع این ویروس  مطابق با روال جاری و با قوت ادامه یابد.

دارابی سال ۹۸ را سال سخت و پرکار برای شبکه‌های استانی صداوسیما توصیف کرد و گفت: سال جاری به دلیل حوادث مختلف که کانون اکثر آن‌ها در استان‌های کشور بود، سالی پرکار برای مراکز صداوسیما بوده است که بحمدالله در همه این حوادث شاهد تلاش و موفقیت شبکه‌های استانی در همراهی و همدلی با مردم و کمک به مسئولان برای حل مشکلات بوده‌ایم.

معاون امور استان‌های صداوسیما همچنین با قدردانی از تلاش‌ها و اقدامات انجام گرفته از سوی مدیران و کارکنان بخش‌های مختلف شبکه‌های استانی بر تداوم این اقدامات تا عبور از بحران ویروس کرونا و برگزاری جشن سلامت در کشور تاکید کرد.‌

انتهای پیام

[ad_2]
منبع:خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *