۲ بانوی چهارمحال و بختیاری در جشنواره ملی رسانه‌ای حریم رسالت برگزیده شدندایسنا/چهارمحال و بختیاری بانوان فعال حوزه رسانه چهارمحال و بختیاری دو عنوان برتر دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت را کسب کردند.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، در آیین پایانی دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت، مریم آل مؤمن و خدیجه نادری از خبرگزاری‌های ایرنا و ایکنا استان موفق شدند عناوین برتر این جشنواره را به دست آوردند.

در این دوره از جشنواره حریم رسالت بیش از ۱۵۰۰ اثر از میان بیش از ۳۰۰۰ اثر ارسالی داوری شد که آل مؤمن از خبرگزاری ایرنا چهارمحال و بختیاری توانست مقام نخست بخش عکس را از آن خود کند.

خدیجه نادری خبرنگار خبرگزاری ایکنا شهرکرد هم در بخش مصاحبه به جایگاه اول این بخش رقابتی جشنواره حریم رسالت دست یافت.

جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت در دومین دوره برگزاری خود به میزبانی گیلان پذیرای آثار در بخش‌های گزارش تحقیقی و تحلیلی، گزارش خبری، مصاحبه، یادداشت و سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن گرافی، عکس، کلیپ و گزارش ویدئویی، مستند و پادکست بود.

بنا به گفته مسئولان برگزارکننده جشنواره حریم رسالت، بروز توانمندی‌های بانوان رسانه‌ای در حرفه خبر، بسترسازی برای روایت دستاوردهای زنان در عرصه‌های مختلف، ثبت توانمندی‌های رسانه‌ای زن در طراز انقلاب و معرفی بانوان موفق به نسل جدید از جمله اهداف این جشنواره به شمار می‌رود.

آیین پایانی دومین جشنواره ملی رسانه‌ای بانوان حریم رسالت شنبه ۲۷ آبان با معرفی ۴۴ اثر شایسته تقدیر و برگزیده در مجتمع فرهنگی هنری زیباکنار رشت برگزار شد.

انتهای پیام


منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا