جذب بهترین ایده‌های رسانه‌ای در حوزه کودکطرح ایده‌پردازی‌ جدیدی را تدارک دیده و از عموم علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا ایده‌های خود را در حوزه‌های مختلف رسانه‌ای، فرهنگی و هنری ارائه کنند.  

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه به نقل از  روابط عمومی فرهنگسرای رسانه، فرهنگسرای رسانه فراخوان ایده‌پردازی در حوزه‌های مختلف و برنامه‌های رسانه‌ای، فرهنگی و هنری را با عنوان «هر هفته یک ایده» منتشر کرد.  

در این طرح که با حمایت فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود، بهترین ایده‌های مطرح شده در حوزه کودکان و نوجوانان در قالب‌های مختلف مورد حمایت قرار گرفته و توسط شخص و یا ارگان پیشنهاد دهنده ایده اجرا می‌شوند.  

این برنامه با هدف حمایت از ایده‌های ناب و مشارکت حداکثری عموم مردم در اجرای برنامه‌های شاخص فرهنگی، هنری و رسانه‌ای برگزار می‌شود.  

براساس فراخوان اعلام شده از سوی این فرهنگسرا، طرح‌ها باید با محوریت موضوعات مختلف فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در حوزه‌های متنوع فضای مجازی، سواد رسانه‌ای، رسانه‌های نوین، طرح‌های فرهنگی ویژه کودکان و نوجوانان، برنامه‌های شاد و مفرح هنری، جشنواره‌های هنری و فرهنگی، کارگاه‌های آموزشی برای خانواده‌ها، مدیریت فضای مجازی و … باشد.  

هم‌چنین ارائه‌کنندگان این طرح‌ها می‌بایست شیوه‌نامه اجرایی آن را پیشنهاد کرده و با حمایت فرهنگسرای رسانه نسبت به اجرای آن طرح اقدام کنند تا فضای فرهنگی مفرحی برای خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان فراهم شود.  

براین اساس، از عموم علاقه‌مندان، پژوهشگران، اهالی رسانه و فعالان مجازی دعوت شده است تا ایده‌های خلاقانه خود را با محوریت موضوعات مذکور به واحد آفرینش و اجرای فرهنگسرای رسانه ارائه کنند.  

انتهای پیام


منبع:خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
×

سلام هم اکنون پشتیبان آموزشگاه در واتس اپ آنلاین می باشد.

سوالات و پیگیری های خود را هم اکنون با انتخاب پشتیبان شروع کنید...

× گفتگو آنلاین با پشیبان