کارگاه روزنامه نگاری ورزشی با حضور نخبگان رسانه‌ای کشور در انزلیبه گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه، کارگاه بازآموزی روزنامه‌نگاری ورزشی، با حضور نخبگان رسانه‌ای کشور به مدت  دو روز در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ مهر ماه امسال در بندر انزلی برگزار می شود.

در این کارگاه آموزشی خبرنگاران و عکاسان ورزشی با شیوه‌های نوین فعالیت رسانه‌ای در این دو حوزه با حضور پژمان راهبر «سردبیر وبسایت ورزش سه»، مهدی هژبری «سردبیر روزنامه خبر ورزشی» و فرشاد عباسی «عکاس ورزشی» آشنا می شوند.

کارگاه آموزشی روزنامه نگاری ورزشی در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان انزلی برگزار می شود، شرکت کنندگان با مباحثی همچون خبرنویسی، هنر مصاحبه، گزارش خبری، تحلیل و سوژه‌یابی، هنر تیترزدن، عکاسی خبری و خبرنگاری مستند در رسانه‌های جدید آشنا می شوند.

لازم به ذکر است شرکت در این کارگاه رایگان بوده و شرکت‌کنندگان از میان متقاضیان بالای ۱۵ سال دارای تجربه حداقلی در این زمینه، بعد از ارائه مشخصات فردی، شماره تماس و رزومه‌ی فرهنگی-ورزشی خود تا تاریخ ۲۲ مهرماه به نشانی kalagan.sports@gmail.com می توانند در این دوره بازآموزی حضور پیدا کنند.

http://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
منبع:خبرگزاری مهر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزشی تخصصی فتوشاپ (صفر تا صد)

آموزشگاه رسانه به عنوان مرکز تخصصی آموزش رسانه در کشور مفتخر به برگزاری دوره آموزشی تخصصی فشرده صفر تا صد  فتوشاپ پیشرفته نموده است.

این دوره ها کاملا  تخصصی و تماما کارگاهی بوده و دانشجو پس از پایان دوره مهارت های لازم جهت استفاده از فتوشاپ را پیدا خواهد نمود.
این دوره ها به صورت  نمیه خصوص و حداکثر با 6 دانشجو برگزار می شود.

 

WhatsApp chat
X