چرا دُردانه‌‌ی دولت “اعتبارکافی”ندارد⁉️ – انجمن صنفی مدیران رسانه


✍️خداداد ابراهیمی/ روزنامه نگار

🔻محمدشریعتمداری، اخیرا در حاشیه‌ی نشست هیئت دولت گفته است:
“اعتبارکافی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان نداریم”
در واقع باید گفت شایدحضرت ایشان، اعتبارکافی برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را ندارند.
چرا که سال هاست مافیای خانوادگی قدرت و سیاست، بر بیت المال چمبره زده و آن را چپاول کرده‌اند و چنین وضعیت اسف انگیز و فاجعه باری را به وجود آورده‌اند.چرا که،آقازاده ها، برادرها، برادر زاده ها و دامادها در سایه‌ی قدرت دولتمندان و درحاشیه‌ی امن برخی وزیران،به غارت بیت المال مشغولند و همچون اختاپوس،گلوی مردم به ویژه بازنشستگان رنجور را سخت می فشارند.
🔹مهرخروجی گذرنامه‌ی” هادی رضوی” داماد محمدشریعتمداری، سفر به ۵۰ کشورجهان را تاییدمی کند.او باخرید چندین مازراتی و مرسدس بنز به عنوان هدیه‌ی لاکچری به نزدیکان خود، به اختلاس بیت المال دست زده وبه قول خودش به عنوان “شاخ” قراردادهای اقتصادی و مالی کشور مطرح بوده است.بااین اوصاف آیا جناب وزیرانتظار دارد اعتبارکافی برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در صندوق بازنشستگی و خزانه‌ی دولت باقی مانده باشد؟
وقتی داماد جناب وزیر بین سال های ۹۱ تا ۹۴ میلیاردها تومان از شبکه بانکی خارج و صرف عیش و نوش سفر‌های خارجی، خریدمِلک و خودرو‌های لوکس کرده، آیادیگر آب باریکه‌ای برای بازنشستگان شریف و محنت کشیده باقی می ماند؟
وقتی که وی به جرم اخلال در شبکه‌ی اقتصادی و مالی کشور و اختلاس مبلغ ۱۰۷ میلیاردتومان محاکمه می شود و از سوی دیگر مبلغ ۲۱۱ میلیارد تومان وام بانکی را پس نمی دهد، آیا رمقی برای بیت المال باقی می ماند که حقوق بازنشستگان را استیفا کند؟
🔸بی گمان، ناکامی طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان و ورشکستگی صندوق های بازنشستگی،معلول مدیریت ناتوان دُردانه های دولت است همان کسانی که بار پرمسئولیت یک وزارتخانه بر دوش ناتوان آنان سنگینی می کند و به یُمن حمایت احزاب سیاسی و دولتیان،پس از استیضاح و یا عزل از وزارتخانه‌ای، بی درنگ کُرسی وزارتخانه‌ی دیگر را فتح می کنند،حق آن بود که این آقایان سال ها پیش با عذرخواهی از مردم از سمت خود استعفا می دادند چرا که هیچگونه منزلتی نزد ملت نداشته و اعتبارکافی برای تصدی هیچ وزارتخانه‌ای ندارند.

http://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزشی تخصصی فتوشاپ (صفر تا صد)

آموزشگاه رسانه به عنوان مرکز تخصصی آموزش رسانه در کشور مفتخر به برگزاری دوره آموزشی تخصصی فشرده صفر تا صد  فتوشاپ پیشرفته نموده است.

این دوره ها کاملا  تخصصی و تماما کارگاهی بوده و دانشجو پس از پایان دوره مهارت های لازم جهت استفاده از فتوشاپ را پیدا خواهد نمود.
این دوره ها به صورت  نمیه خصوص و حداکثر با 6 دانشجو برگزار می شود.

 

WhatsApp chat
X