دوره خبرنگاری و خبرنویسی ویژه کارمندان روابط عمومی

آموزشگاه رسانه:نام‌نویسی دور تازه کلاس‌های «اصول خبرنگاری و خبرنویسی روابط عمومی »  آموزشگاه رسانه که مشترکا با  پایگاه های خبری طرف قرارداد برگزار می شود آغاز شد.

آموزشگاه رسانه:نام‌نویسی دور تازه کلاس‌های «اصول خبرنگاری و خبرنویسی  کارمندان روابط عمومی »  آموزشگاه رسانه که مشترکا با  پایگاه های خبری طرف قرارداد برگزار می شود آغاز شد.

کارمندان محترم روابط عمومی سازمان ها و شرکت ها جهت شرکت در این کلاس‌ها که در 8 جلسه  دو ساعته برگزار می‌شود می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با تلفن 66057992 تماس بگیرند.

زمان شروع دوره  هفته دوم هر ماه است و کلاس‌ها چهارشنبه ها یا پنجشنبه ها با هزینه 350 هزار تومان برگزار می شود.

  • در صورت درخواست  اداره آموزش سازمان ها و شرکت ها این دوره ها به صورت خصوصی در محل سازمان و ادارات در تهران و شهرستان ها  با شرایط ویژه برگزار می شود.
  1. -در صورت برگزاری دوره در شهرستان ها هزینه ایاب و ذهاب و اسکان در صورت لزوم بر عهده سازمان متقاضی می باشد.

  2. -زمان برگزاری دوره و تعداد ساعت در هر روز به درخواست سازمان متقاضی قابل هماهنگی است ( صبح و بعدازظهر)

  3. -در برگزاری دوره ها در محل سازمان متقاضی محدودیتی در تعداد نفرات نمی باشد.( هزینه ای بابت نفرات دریافت نمی شود)

  4.  -هزینه هر ساعت دوره 150 هزارتومان برای استاد هیئت علمی دانشگاه با مدرک دکترا و 100 هزار تومان برای اساتید غیر هیئت علمی در محل سازمان یا شرکت  می باشد.

در دوره اصول خبرنگاری، فراگیران با مباحثی چون ژورنالیست کیست؟اصول خبرنگاری روابط عمومی ،ماهیت خبر ، ارکان، عناصر و ارزشهای خبری، سبک‌های کلاسیک و نو در تنظیم خبر ، سوژه‌یابی و پرداخت سوژه ، اصول ابتدایی مصاحبه، نحوه گزارشات خبری اداره ، نحوه مصاحبه با رییس اداره و معاونین ، تنظیم گزارشات مهمان و مدعوین ، نحوه تنظیم گزارش خبری از جلسات و هر آنچه که یک کارمند روابط عمومی برای تنظیم خبر و گزارشات برای سایت اداره و مجله و بورشور نیازمند است.

 

جهت دوره آموزش خبرنگاری ویژه کارمندان روابط عمومیکسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگرید 02166057992

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *