«به شرط زندگی» رادیو نمایش بهاری می‌شود

[ad_1]

برنامه «به شرط زندگی » در ایام نوروز با حال و هوای بهار روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ساجد قدوسیان- تهیه کننده این برنامه رادیویی گفت: «به شرط زندگی» با تغییراتی ، نوروز امسال از رادیونمایش پخش می شود.

وی ادامه داد: در ایام نوروز مهدی فرج اللهی شاعر و طنزپرداز مجری برنامه حضور خواهد داشت و به همین جهت در بخش اجرا، تمرکز بیشتر روی اشعار طنز و معرفی طنزپردازان و مرور مجلات و هفته نامه های قدیمی طنز است. در نمایش های برنامه هم مثل همیشه مطالب و مسائل روز مدنظر بوده که این روزها همه چیز حول محور موضوع کرونا است .
 
این تهیه کننده رادیویی توضیح داد : برنامه «به شرط زندگی» در طول سال از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۷ صبح پخش می‌شد و پنجشنبه و جمعه گلچینی از برنامه در طول هفته به روی آنتن می رفت و از ۲۹ اسفند آخرین روز سال به صورت زنده ساعت ۷ صبح و با اجرای آرمان غفاریان به روی آنتن خواهد رفت.

تهیه کننده برنامه رادیویی «به شرط زندگی » تأکید کرد: دربرنامه ۲۹ اسفند گفتگوهای کوتاهی با هنرمندان برای عرض تبریک سال نو انجام شده است.

قدوسیان در پایان گفت: ویژه برنامه «به شرط زندگی» در ایام نوروزاز دوم تا پانزدهم فروردین هر شب ساعت ۲۰ از آنتن رادیو نمایش پخش می شود و نویسندگان برنامه سارا آقامحمدی، الهام حاجی نژاد، حمید پارسا، مصطفی خدایگان و باران سیدی هستند.

ویژه برنامه نوروزی«به شرط زندگی» با هنرمندی بیوک میرزایی، مرضیه صدرایی، مرتضی تبریزی، نوشین حسن زاده، سینا نیکوکار، معصومه عزیزمحمدی، محمدرضا لبیب، بهادر ابراهیمی، الهام حاجی نژاد، نسرین زارع، آرش راسخ و به صدابرداری مجید آینه ، افکتوری نازنین حسن پور و تهیه کنندگی ساجد قدوسیان در رادیو نمایش تهیه و تولید شده است.
انتهای پیام

[ad_2]
منبع:خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *