آموزش و پرورش بزرگ‌ترین رسانه کشور استوزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش بزرگ‌ترین و موثرترین رسانه کشور است.

به گزارش پایگاه خبری آموزشگاه رسانه، محسن حاج میرزایی در سومین دوره آموزشی کارشناسان قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش سراسر کشور در جمع فعالان این عرصه که در رامسر برگزار شد، با تاکید بر مطلب فوق، اظهار کرد: آموزش وپرورش بزرگ‌ترین رسانه برای تمدن سازی، ساختن هویت ایرانی اسلامی و حفظ و انتقال ارزش‌های دینی است.

وی از آموزش وپرورش به عنوان متمایزترین رسانه کشور یاد کرد و گفت:  این وزارت به جهت گستردگی اقصی نقاط این سرزمین را در برگرفته است.

وزیر آموزش وپرورش پیوند بین این سازمان و مخاطبان خود را پیوندی منظم دانست و افزود:  ارتباط آن ارتباطی برنامه‌ریزی شده، مستمر با اهداف روشن است.

حاج میرزایی با اشاره به اینکه آموزش وپرورش در ۹ ماه از سال با مردم ارتباط دارد، تصریح کرد: این رسانه متناسب با مخاطبان خود به وسیله معلمان هوشمند،  تمایزات و تفاوت ها را مورد اعتنا قرار می‌دهد.

وی تاکید کرد:  ارتباط آموزش وپرورش با مخاطبان خود در بهترین زمان یادگیری و ناب‌ترین دوره یادگیری اتفاق می‌افتد زیرا در این دوره بیشترین یادگیری انجام می‌شود.

وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه رفتارها در این رسانه از سوی مخاطبان اثرگذار است، یادآور شد:  این رسانه عظیم مهم‌ترین کارکرد را در نظام جمهوری اسلامی برعهده دارد.

حاج میرزایی اضافه کرد:  آموزش وپرورش در سند تحول بنیادین برای انتقال از حافظه محوری به تربیت و اعتلاء روح و روان دانش‌آموزان، تربیت را در شش ساعت دیده است و برای آن برنامه‌ریزی دارد.

وی با بیان اینکه ظرفیت‌های بالقوه زیادی در آموزش و پرورش  وجود دارد که باید تبدیل به بالفعل شود، یادآور شد: در این مسیر بین آنچه که باید باشیم فاصله است بنابراین دائما باید به عمق و اعتلاء آن افزوده شود.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اجرای کار اثر بخش در این رسانه بزرگ، گفت: مسیری که در آن گام نهاده‌ایم برای نظام تعلیم و تربیت پایان ندارد.

حاج میرزایی با اشاره به موضوع کمبود نیروی انسانی در این وزارتخانه که از زبان مسئولان بیان شده است، اظهار کرد:  کیفیت و نوع کاری که نیروی انسانی انجام می‌دهد از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 وی بر سرمایه‌گذاری در بخش ارتباط بیشتر با دانش‌آموزان تاکید و تصریح کرد:  اینان سربازان بزرگ این عرصه هستند بنابراین نیاز به فعالیت بیشتر دارند.

وزیر آموزش و پرورش متذکر شد:  تمام تلاش مجموعه تعلیم و تربیت این است تا دانش‌آموزان متکی به خود شوند.

انتهای پیام

http://hamsonews.com/news-press//uploads/2020/01/551_1784652232_4116_1088-1024x271.jpg
منبع:خبرگزاری ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوره آموزشی تخصصی فتوشاپ (صفر تا صد)

آموزشگاه رسانه به عنوان مرکز تخصصی آموزش رسانه در کشور مفتخر به برگزاری دوره آموزشی تخصصی فشرده صفر تا صد  فتوشاپ پیشرفته نموده است.

این دوره ها کاملا  تخصصی و تماما کارگاهی بوده و دانشجو پس از پایان دوره مهارت های لازم جهت استفاده از فتوشاپ را پیدا خواهد نمود.
این دوره ها به صورت  نمیه خصوص و حداکثر با 6 دانشجو برگزار می شود.

 

WhatsApp chat
X